درباره من – مرتضی میرزایی

متنی درباره مرتضی میرزایی

درباره من ، مرتضی میرزایی

نامم ، مرتضی میرزایی هست. نامی که پدرم ، محمد روی نوزاد بدنیا امده در مهر ۷۱ گذاشت. عمرم به علایق علوم پایه و مهندسی گذشت و پیش رفت. به دلیل خیلی مسائل ، بارها مجبور به تغییر شغل شده ام و در این حین ، مهارت هایی کسب کرده ام.

 

علایق مرتضی میرزایی

به ریاضیات ، فیزیک ، خصوصاً فیزیک تجربی ، الکترونیک ، برنامه نویسی و کار با سیستم های هوشمند علاقه دارم. حین کارها ، مجبور به مطالعه فنون مدیریت پروژه ، بازار یابی و … شده ام.

گذرم به عکاسی افتاده و هر از گاهی عشق این را دارم چیزی در حوزه عکاسی بنویسم. از آن دسته عکاسانی هستم که به شدت به ادیت عکس اعتقاد دارند . چون به نظرم عکاس ها ، عکس ها را خلق می کنند، نمی گیرند.

مثلا مخترع هستم

چند اختراعی از بنده ثبت شده که سه اختراع ، به تایید بنیاد ملی نخبگان رسیده است. البته هیچ وقت مشاور ثبت اختراع نبوده ام و نخواهم بود ( البته بصورت حرفه ای ) ولی چون تجربیات موفقی در این زمینه دارم، بصورت آماتور ( یعنی رایگان ) در خدمت دوستان هستم، اگر چیز بدرد بخوری بخواهند.

البته هیچ وقت این اختراعات را جدی نگرفتم و خودم رو نخبه مخترع نمی دونم!

 

آموزش ها :

می دانم شاخه شاخه پریدن اصلاً حرفه ای نیست، بهرحال آموزش هایی که می تونم بنویسم را می نویسم، جایی هم تبلیغ سایت را نمی کنم، اگه کسی به این آموزش ها نیاز داشت ( چیزی را گوگل کرده بود) به این سایت می رسد. این سایت قرار نیست جایی تبلیغ بشود، بجز گوگل.

یعنی خواننده های این سایت ، ان شاءالله خواستار مطالب آموزشی اش هستند.

پیشاپیش از تشویش ذهنم ، شاخه شاخه پریدن ها ، تغییر ناگهانی ریتم نوشته ها و … عذر خواهی می کنم. این کمترین را به این که به خودش اجازه داده محتوایی تولید کند، ببخشید.

خیلی از نظرات شما پایین نوشته هایم خوشحال می شوم.

ایام به کام

مرتضی میرزایی

Leave A Reply

Your email address will not be published.